Tweedaagse training

Amplitieve werving & selectie (VOL)

1 april 2025 - 6 mei 2025

09:30 - 15:00 - Social Impact Factory, Vredenburg 40, Utrecht
Wil jij bijdragen aan een organisatie waar mensen graag komen én vitaal blijven werken? Tijdens deze tweedaagse training ontdek je hoe amplitief denken, werken en communiceren leidt tot meer welzijn, beter functioneren en groter organisatiesucces.
Helaas is de training vol. Je kunt je op de wachtlijst plaatsen.

Aanmelden

Traditioneel werven en selecteren richt zich vaak op ervaring en diploma’s, wat kan leiden tot onbewuste vooroordelen en minder diverse teams. Hierdoor blijven talenten soms onopgemerkt en wordt niet het maximale uit een team gehaald.

Amplitief werven kijkt juist naar het volledige potentieel van kandidaten, los van functie-eisen. Door te focussen op talenten en kwaliteiten wordt diversiteit bevorderd en ontstaan sterkere teams, wat bijdraagt aan een toekomstbestendige hogeschool.

Wat levert deze training jou op?

  • Een nieuwe kijk op goed werkgeverschap – trek talent aan én behoud het.
  • Een vitaal employer brand – bouw aan een organisatie waar mensen willen werken.
  • Talentgericht werven & selecteren – focus op kwaliteiten en potentieel.
  • Positieve gespreksvoering – van sollicitatie tot exitgesprek.
  • On- en offboarding die impact maakt – versterk de werknemerservaring.

Voor wie?

Deze training staat open voor leidinggevenden, HR, docenten, recruiters en (loopbaan)coaches van de bij ons aangesloten hogescholen.

De training wordt verzorgd door Talent College.

Waar?

De bijeenkomst van 1 april en 6 mei vinden plaats bij de Social Impact Factory - Vredenburg

  • Adres: Vredenburg 40, 3511 BD Utrecht
  • Route: klik hier voor de routebeschrijving 

Aanmelden

Helaas is de training vol. Je kunt je op de wachtlijst plaatsen.

Er is plek voor maximaal acht deelnemers. Na je aanmelding neemt Zestor contact met je op voor een korte telefonische intake. Deelnemers worden geselecteerd op basis van het intakegesprek. Zestor streeft naar een afspiegeling van de 36 hogescholen.

Deelname is kosteloos, maar niet vrijblijvend!

Deelname is alleen mogelijk als je op beide data aanwezig kunt zijn. Bij genoeg animo organiseren we de training in het najaar nogmaals.

Aanmeldformulier wachtlijst

Training 'Amplitieve werving & selectie'

Je telefoonnummer hebben we nodig, omdat je gebeld wordt voor een intake gesprek.

Na het indrukken van de verzendknop ontvang je automatisch een bevestigingsmail. Als dit niet het geval is, verzoeken wij je vriendelijk om contact met ons op te nemen via info@zestor.nl.

Meer weten?